Průmyslové a designové podlahy Více
Malířské a natěračské práce Více
Rizikové kácení a údržba zeleně Více
Drobné stavební činnosti Více

Průmyslové a designové podlahy 

Bezprašné tenkovrstvé nátěry

Tloušťka vrstvy 0,3 - 0,4 mm. Jsou vhodné pro méně namáhané typy provozů, např. pro průmyslové podlahy kotelen, technických místností a další.

Silnovrstvé nátěry

Tloušťka vrstvy 0,7 - 1,2 mm (až 2 mm). Nejvíce se uplatňují jako finální povrch u strojně hlazených betonových ploch v podzemních garážích, ve skladovacích a výrobních halách apod.

Lité stěrky

Tloušťka vrstvy 2 - 3 mm. Využívají se ve výrobních a skladovacích prostorech, v expedičních halách, prodejních prostorech a kancelářích.

Přesypávané stěrkové systémy (polymerbetony)

Tloušťka vrstvy 3 - 7 mm. Své hlavní využití nacházejí v těžkých výrobních provozech, kde se požaduje velká únosnost povrchu.

Lité cementové podlahy

Tloušťka vrstvy 0,5 mm - 60 mm. Jsou řešením především v případech, kdy použití anhydritové podlahy není možné, což se stává například v průmyslových prostorech trvale zatížených mokrým provozem, kolem krytých bazénů, veřejných sprch apod. Litá cementová podlaha je pochozí po 24 až 48 hodinách a 60% zatížení snese již po 7 dnech.

Kamenné koberce

Tloušťka vrstvy 0,5 mm - 20 mm. Finální povrchová úprava vhodná pro exteriér i interiér. Velmi dobře se aplikuje na nové i staré podlahy. Je vhodný pro venkovní použití pro jeho speciální vlastnosti a je často pokládán na balkóny, terasy, schodiště, chodníky a okolí bazénů.

Reference

Zavřít